TEL. CAŁODOBOWY

604 770 604

TEL. BIURO

89 535 06 06

Opinie

DBAMY O PEŁEN PROFESJONALIZM NASZYCH USŁUG A OPINIA NASZYCH KLIENTÓW JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA.

W celu zamieszczenia opinii na stronie prosimy o informację poprzez nasz formularz kontaktowy.

Drodzy Państwo,
Informujemy, że podziękowania wpisywane w formularz kontaktowy pojawią się następnego dnia.
Bardzo dziękujemy za zaufanie i te przemiłe słowa kierowane do nas, które są jednocześnie zwieńczeniem naszego zaangażowania w świadczone dla Państwa usługi.
Zespół
Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego
HERA

27.07.2023

Adam Kowalski


Szanowni Państwo, byłem wczoraj obecny podczas ceremonii pożegnania Tomasza . Jestem pod wielkim wrażeniem Państwa organizacji ceremonii, przemowy oraz całokształtu.

30.07.2023

Justyna Grzybowska wraz z rodziną.


Chciałabym z całego serca podziękować wszystkim pracownikom Zakładu Hera. Szczególne podziękowania dla Pani Ewy i Pani Elwiry za ogromne serce, empatię i pomoc w przygotowaniu pogrzebu dla mojej Kochanej Mamy. Dzięki Państwu mogliśmy z mniejszym bólem znieść te ciężkie chwile jakimi niewątpliwie są pożegnanie i pogrzeb ukochanej osoby. Z całego serca dziękuję.

18.05.2023

Agnieszka Pawelec


Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm i niepodważalna empatia w tak trudnym dla rodziny chwilach. Pani Ewa i Pani Elwira cudowne, o wielkim sercu cała "obsługa" pogrzebu bez najmniejszych zastrzeżeń! Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim pracownikom

18.05.2023

Agnieszka Chełkowska


Składam serdeczne podziękowania dla całego personelu posługującego na uroczystości pogrzebowej mojego Taty, pełen profesjonalizm, duża empatia i piękna przemowa Pani Ewy na pogrzebie Taty, sprawiły, że ten smutny dla nas dzień napełnił się spokojem i nadzieją. Bardzo serdecznie dziękuję.
Agnieszka

21.03.2023

Ksawcio Iksiński


Obsługa bardzo profesjonalna podejście bardzo delikatne i empatyczne. Dzięki pomocy i podejściu można przebrnąć przez ten bardzo trudny czas. Formalności załatwiane są szybko, ceny przystępne, piękne kwiaty, szeroki wybór i pełne wsparcie. Na uroczystości pogrzebowej Pani Ewa przepięknie przemawia, mówi od serca, dając wsparcie i ukojenie. Polecam z czystym sercem i bardzo dziękuję za empatię i zrozumienie.

15.02.2023

MAGDA


Prawie miesiąc temu odbyła się ceremonia pogrzebowa mojej babci.Zorganizowana na najwyższym poziomie. W bardzo trudnej dla nas chwili nie musieliśmy martwić się, bo Oni zajęli się wszystkimi sprawami od momentu śmierci Babci aż po ceremonię pogrzebową. Od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm i wyjątkowa obsługa na wysokim poziomie. Panie uważnie słuchają i doradzają, wszystkie formalności zostały załatwione perfekcyjnie. Obsługa firmy, w trakcie ceremonii cały czas dyskretnie obecna i dbająca o wszystko z wielkim taktem i klasą, piekna przemowa płynąca z glebi serca -za co przesyłamy słowa najwyższego uznania. Uroczystość była przygotowana profesjonalnie, z zaangażowaniem, empatią i serdecznością. Wszystko perfekcyjnie zaplanowane w każdym szczególe, bez pośpiechu, kulturalnie, elegancko, godnie, z klasą i szacunkiem.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
FIRMIE HERA za piękne pożegnanie
Babci. Cieplutko pozdrawiam– Magda

25.01.2023

Magdalena Janczyło


Z calego serca chcielismy podziekowac wszystkim Pracownikom Olsztynskiego Centrum Pogrzebowego Hera za organizacje pogrzebu naszej Ukochanej Babci. Wlascicielce Centrum, Pani Ewie za profesjonalizm, zaangazowanie, szukanie roznych rozwiązań odpowiadajacych wizjom Rodziny. Pani Elwirze za mila i ciepla obsluge, doradztwo, za okazane serce i ogromne duchowe wsparcie. Panom obsługującym za sprawne, eleganckie i godne przeprowadzenie czynnosci pogrzebowych. Dzieki Wam Wszystkim pogrzeb byl na najwyzszym poziomie, cala oprawa, muzyka, przemowa Pani Ewy zapadajaca głęboko i poruszająca serca. Sprawy organizacyjne i formalnosci pogrzebowe, ktore, jak okazalo sie, niepotrzebnie nas przerazaly, bo Pani Ewa i Pani Elwira zdjely z nas ten ciezar. Wszystkim zajely sie od poczatku do konca, a my moglismy oddac sie tylko przezywaniu zaloby i wspomnieniom o Babci. Dzieki Panstwu to trudne doswiadczenie zyciowe bylo latwiejsze do przejscia. Jeszcze raz dziekujemy. Magdalena Janczylo z rodzina.

14.01.2023

Piotr K.


W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję za kompleksową i profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej. Obsługa na najwyższym poziomie z uwzględnieniem wszystkich sugestii najbliższych. Świetny kontakt, dbałość o szczegóły oraz przede wszystkim pełne wsparcie, którego każdy w takich chwilach potrzebuje.

03.11.2022

Magdalena


Serdeczne podziękowania całemu zespołowi HERA oraz Pani Ewie. Wszystko zorganizowane błyskawicznie.
Duża zrozumiałość dla rodziny zmarłego.
Polecam Centrum pogrzebowe HERA

31.10.2022

Agnieszka


Empatia, zrozumienie .
Piękne , serdeczne podejście do bliskich, którzy zostali i w tym czasie potrzebują wsparcia.

30.10.2022

Dorota Lasek


Chciałabym bardzo podziękować Zakładowi Pogrzebowemu HERA za organizację ceremonii pogrzebowej mojej Mamy Teresy.
Dziękuję za Wasze wsparcie, życzliwość i profesjonalizm. Dziękuję również za takt, kulturę i wysoki poziom empatii.
Odejście bliskiej Osoby jest zawsze przeżyciem traumatycznym, ale dzięki Państwa firmie łatwiej było nam przejść przez ten trudny czas. Czuliśmy Państwa wsparcie na każdym etapie przygotowań.
Reprezentujecie Państwo najwyższy poziom HUMANIZMU.
Jeszcze raz dziękuję.

30.10.2022

Ewa i Łukasz


Chciałabym bardzo podziękować firmie Hera za zorganizowanie przepięknej choć smutnej uroczystości.
W tym tak trudnym dla nas czasie pomoc Pani Ewy była nieoceniona. Panowie, którzy obsługiwali pochówek byli bardzo uprzejmi i cały czas byli z nami w kontakcie Zorganizowanie pochówku przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze a sama ceremonia była zorganizowana profesjonalnie i pozwoliła nam przebrnąć przez ten czas. Słowa, które były wypowiedziane przez panią Ewę u nie jednej osoby pokazały łzę w oku a nam dodały otuchy.
Polecam wszystkim firmę Hera.
Dziękuję bardzo

15.09.2022

Joanna Junk


Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji pogrzebu naszej mamy Zofii. Dziękujemy Pani Ewie za wyrozumiałość, życzliwość i profesjonalizm. Za wskazanie najlepszych rozwiązań. Jestesmy wszyscy poruszeniu uroczystością. Była naprawde piękna. Od początku do końca zadbaliscie o wszystko. Dziękujemy wszystkim pracownikom firmy, którzy brali udział w pogrzebie. Za trud jaki w to wlozyliscie aby wszystko wyszło tak pięknie. Jeszcze raz serdecznie dziekujemy. Dzięki Wam wszystkim przezylismy to dużo spokojniej. To Wy zadbaliscie o naszą mamę w jej ostatniej drodze.Pani Ewo dziękujemy.

10.09.2022

Irena Kowalska


Powierzyliśmy pochówek ŚP Piotra Kowalskiego, naszego męża, taty i dziadka Centrum Pogrzebowemu Hera.
Jeśli ceremonię pogrzebową można nazwać ładną, to wg nas było pięknie.
Wszystkim pracownikom Centrum Pogrzebowego HERA, a w szczególności Pani Ewie Żuk , właścicielce CP Hera dziękujemy za wzruszającą ceremonię pogrzebową, przemowę poruszającą najtwardsze serca, piękną oprawę muzyczną i za wsparcie duchowe w tak trudnych dla nas chwilach.
Wasze doświadczenie, profesjonalizm, wyrozumiałość i ogromna empatia, potwierdza, że wybór Centrum Pogrzebowego Hera pozwolił nam przejść przez ten trudny czas, ponieważ byliście z nami.
Serdeczne Bóg zapłać Pani Ewo, Pani Elwirko, Panie Darku i pozostałym Panom bezpośrednio zaangażowanym w ostatnią drogę nasze męża, taty i dziadka.
Irena Kowalska z dziećmi i wnuczętami.

04.09.2022

Irena Smol


Korzystałam już trzykrotnie z usług zakładu pogrzebowego. Ale zadowolona byłam dopiero ostatnim razem gdy wybrałam Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe Hera Ewa Żuk. Już od wejścia panuje tam atmosfera uspakajająca. Nikt nie patrzy na zegarek nie narzuca "sprawdzonych rozwiązań" czy też nie próbuje zawyżyć niepotrzebnie kosztów pochówku. Cieszę się ,że na rynku istnieje taki zakład. Właścicielka o Wielkim Sercu oraz empatyczni pracownicy. Polecam wszystkim tą firmę - najlepsi w Olsztynie.

17.08.2022

Władysława i Marek Piotrowscy


Szanowna Pani Ewo!
Serdecznie dziękujemy Pani i pracownikom firmy "HERA" za przepięknie zorganizowaną ceremonię pożegnania mamy Leokadii Piotrowskiej
13 lipca 2022 r. Od pierwszej trudnej chwili - zabrania mamy
z domu czuliśmy wsparcie duchowe, fizyczne. Perfekcyjne zachowanie pracowników, pełne empatii, ciepłą , serdeczną laudację w Pani wykonaniu ...pieśń dla mamy ... To wszystko sprawiło, że pożegnanie mamy było godne w każdym szczególe. Czuliśmy ogromne zaangażowanie, profesjonalizm Pani . Z pełnym 100% przekonaniem polecamy firmę "HERA". Jesteśmy Pani bardzo wdzięczni. Dziękujemy.

11.08.2022

Claudia Robinson


Dziękuję Państwu za wsparcie w tak ciężkich chwilach i za zorganizowanie wszystkiego, tak aby osoba zajmująca się pogrzebem w rodzinie nie czuła się osamotniona i bezradna. Wszystko, to co mogli Państwo przygotować, zostało zrobione w sposób, które przerosło nasze oczekiwania. Dziękuję raz jeszcze za obecność podczas każdego etapu, widać było profesjonalność i empatię, która rzadko znajduje się u osób w tym zawodzie. Piękne pożegnanie.

11.08.2022

Fasty


Moim skromnym zdaniem jeszcze nigdy nie widziałem tak pięknego pogrzebu. Wszystkie organizacyjne sprawy były załatwione na miejscu wybranie trumny ,kościół, restauracje kwiaty ,grajek oraz transport księdza. Właścicielka pomagała nam przy wszystkim nie zostaliśmy sami ,pokazywała nam wszystkie obcej co można zrobić i wybrać nawet takich drobnostek o których byśmy nie pomyśleli. W dniu już pogrzebu właścicielka od początku do końca była ciągle przy pogrzebie aby dopilnować wszystkiego ,Podsumowując jest to firma której można zaufać w 100% i nie zostawia klientów samych

08.08.2022

Wojciech Czyrski


Szanowni Państwo, Szanowna Pani Ewo. Chcielibyśmy podziękować Pani, wszystkim Pracownikom bez wyjątku, za pełen profesjonalizm w każdym momencie tej smutnej dla nas chwili. To już kolejny raz, i dzięki Bogu, że to Pani Firma towarzyszy nam w tej posłudze, bo
nie wypada napisać nam, usłudze. To ogromna różnica. Ostatnia droga Ś.P. Władysława, drogiego męża, taty, dziadka i pradziadka ukazała ponownie, nawet w tych najmniejszych szczegółach, Wasze niesamowite doświadczenie, wyrozumiałość, empatię, takt, profesjonalizm, szacunek dla żałobników, szacunek dla życia i przemijania. Można by napisać wiele dobrych słów o Państwa Firmie,
i zapewne zrobią to wszyscy, którzy powierzą Państwu organizację Ceremonii Pogrzebowej, a my, z głębi serca możemy jedynie napisać, że Jesteście częścią Naszej rodziny. Dziękujemy. A na koniec, wielkie podziękowania dla Pana Darka.

14.04.2022

Rodzina Babci Halinki


Powierzyliśmy pochówek naszej Babci Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA . I był to bardzo trafny wybór.
Wszystkim Pracownikom, a w szczególności Pani Ewie Żuk, z całego serca dziękujemy za godną i wzruszającą ceremonię pogrzebową z przepiękną oprawą muzyczną i przenikająca do głębi serc mową pożegnalną Pani Ewy.Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.W tak trudnych chwilach, kiedy odchodzi od nas bliska osoba i ból rozrywa nasze serca, dobrze że są takie osoby jak Pani Ewa i Jej współpracownicy, którzy profesjonalnie, a jednocześnie z tak ogromnym zaangażowaniem, wrażliwością i taktem pomagają nam przetrwać ten ciężki czas.
Dziękujemy serdecznie

21.04.2022

Ewelina Stępkowska


W imieniu całej rodziny pragnę podziękować pracownikom zakładu pogrzebowego HERA za pomoc i organizację pogrzebu Naszego SP Sławka.
Pełen profesjonalizm, Pani w biurze wykazała się bardzo dużym zrozumieniem, od początku poprowadziła Nas przez wszystkie formalności , aż do wyboru odpowiednich akcesoriów. To wszystko bardzo Nas przytłaczało, był to pierwszy pogrzeb który, musieliśmy zorganizować.
Organizacja uroczystości w kościele jak i na cmentarzu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zakład jest w 100% profesjonalny. Dziękujemy

11.02.2022

Anna Piworowicz


W imieniu rodziny dziękuję Pani Ewie Żuk oraz całemu Zespołowi Zakładu Pogrzebowego Hera za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej ukochanej mamy. Dzięki Waszej empatii i doświadczeniu czułam się zaopiekowania i wspierana na każdym etapie organizowania ceremonii pogrzebowej. Uroczystości odbyły się w atmosferze godności i szacunku, a każdy etap był sumiennie przez Was przygotowany.

13.01.2022

Dorota Dutko


Całym Sercem polecam firmę HERA jako NAJLEPSZĄ FIRMĘ POGRZEBOWĄ. Pani Ewo Dziękuję Pani i Pani Pracownikom za okazane Wsparcie Serdeczność za Empatię za Wszechstronną Pomoc, za odczytanie moich wspomnień o zmarłym Mężu. Dziękuję za wyrozumiałość, za cierpliwość Dziękuję za organizację pełnej zadumy i refleksji oraz za oprawę muzyczną uroczystości pogrzebowej. Państwa praca pozwoliła nam w zadumie i skupieniu pożegnać zmarłego. Dorota Dudko.

13.01.2022

Karina Grodecka


Pani Ewa i jej załoga zajmowała się pożegnaniem mojej kochanej babci, było to cudowne pożegnanie, po słowach pani Ewy, po super pracy chłopaków z zakładu Hera zrobiło się lżej na serduszku. Było wszystko tak jak chciała babcia. Dziękuję bardzo i serdecznie polecam, pani Ewa kobieta o wielkim sercu.

07.12.2021

Maciek Głuszak


Bardzo dziękujemy za przygotowanie uroczystości pogrzebowej kochanej Mamy. W tym trudnym momencie, w chwili zwątpienia otrzymaliśmy wsparcie:czas na spokojne zastanowienie nad formą ceremonii, uwagę, dbałość o detale, wspaniałą organizację i piękną mowę końcową.

21.11.2021

Ewelina Szpak


Serdeczne podziękowania pani Ewie Żuk za profesjonalne podejście i pomoc oraz dla całej firmy pogrzebowej Hera za całą oprawę organizacji ostatniej drogi oraz pochówku kochanego męża i taty Piotra Szpaka. Halina i Ewelina Szpak

20.11.2021

Anita Bryk


Z całego serca pragnę podziękować Pani Ewie, Pani Elwirce oraz Panom z Obsługi Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA za okazaną pomoc, wsparcie, ciepłe słowa, za profesjonalną postawę oraz okazanie dużo empatii i wyrozumiałości podczas ceremonii pogrzebowej mojego męża Adama. Bardzo dziękujemy. Zona Anita z synami Arkadiuszem i Arturem.

12.11.2021

Ewa Wisniewska


Bardzo serdecznie dziękuję za piękne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego ukochanego brata. Cudowna oprawa, pełen profesjonalizm. Pani Ewa z Hery jest ciepła i bardzo miłą osobą. W trudnej dla mnie sytuacji sprawiła że uspokoiłam nerwy i mogłam spokojnie spać. Dziękuję raz jeszcze i polecam

30.09.2021

Danuta&Ryszard Kwietniewscy z rodziną


W imieniu całej rodziny składamy serdeczne podziękowanie dla pracowników i właścicielki firmy "Hera" za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszej Mamy, Teściowej, Babci i Prababci. Oprawa i przygotowanie do pochówku oraz profesjonalne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej w tak bolesnej dla nas chwili, okazanie nam wielkiego serca, życzliwości i wsparcia, a także odczuwanie z nami smutku i bólu po stracie najbliższego członka rodziny było nieocenione.

23.07.2021

Helena Wróblewska


Bardzo profesjonalna firma, ostatnie Pożegnanie mojego taty w dniu 21.07.2021 było godne i zorganizowane bardzo profesjonalnie począwszy od domu przedpogrzebowego, kościół i pochówek na cmentarzu. Tata byłby zadowolony, a rodzina i znajomi byli zachwyceni, niektórzy wypowiadali się, że tak dobrej firmy pogrzebowej nie spotkali. Wszystkim bardzo podobało się wystąpienie Pani Ewy, które było zwieńczeniem całej ceremonii pogrzebowej.
Bardzo polecam usługi tej firmy do organizacji pochówku bliskich.

17.07.2021

Janusz Rubczewski


W imieniu rodziny dziękuję Pani Ewie Żuk i współpracownikom za idealną organizację i przeprowadzenie pogrzebu naszego Taty. Pani profesjonalizm, życzliwość i empatia bardzo pomogły nam w tej trudnej sytuacji.

25.06.2021

Henryk Panek z córką


Z całego serca pragniemy podziękować Pani Ewie i całemu zespołowi Zakładu Pogrzebowego Hera za wsparcie duchowe i przeprowadzenie pięknej ceremonii pogrzebowej naszej kochanej żony, mamy, babci, prababci. Gorąco polecamy usługi tej firmy. Dzięki empatii, wyczuciu naszych potrzeb w tym trudnym okresie, wielkiemu zaangażowaniu Pani Ewy i troskliwej opiece pracowników, czuliśmy się zaopiekowani i wspierani na każdym kroku. Indywidualne, nowoczesne podejście Pani Ewy, jej wielkie wyczucie i takt, sprawiły, że ceremonia spotkała się z uznaniem wszystkich uczestników i pomogła choć w części ukoić żal i ból po stracie ukochanej osoby. Na każdym etapie planowania uroczystości pogrzebowej mogliśmy liczyć na radę i inspirację ze strony Pani Ewy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy.
Pani Ewo, gratulujemy tak wspaniałego podejścia do wykonywanej pracy.

15.06.2021

Jadwiga Sapała


Pani Ewo,
dziękuję z całego serca za pomoc, jaką otrzymaliśmy od Państwa w tak trudnych dla nas chwilach. Jeśli pogrzeb może być piękny, to ten zorganizowany przez Was taki właśnie był.

11.06.2021

Wojciech Marchlik


Na ręce Pani Ewy Żuk i całego Zespołu pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za ceremonię pogrzebu mojego Taty. W tym ciężkim dniu pogrzebu, uroczystość przebiegła profesjonalnie z wyczuciem sytuacji. Nagła i niespodziewana śmierć jest czymś strasznym i bardzo trudnym dla rodziny, natomiast Hera przeprowadziła nas w tym pełnymm bólu i rozpaczy dniu jak po "obłokach ducha", wszyscy zostali ukojeni, a obsługa i zaopiekowanie było nieocenionym wsparciem dla wszystkich bliskich, i wszyscy to odczuli. Najwyższe uznanie i podziękowania z serca płynące jeszcze raz dla Pani i całego Zespołu od rodziny.

08.06.2021

Hanna Mic


Pani Ewo - dziękuję za WIELKIE SERCE, empatię i przepełnione ogromnym ciepłem pożegnanie mojej Kochanej MAMY
- Śp. Łucji Sawickiej.
Dzięki Pani te bolesne chwile łatwiej było nam przetrwać.
Również podziękowania dla Pani Elwiry oraz pozostałych pracowników Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za profesjonalizm i życzliwość.

12.05.2021

Zofia Warzyńska


Polecam tą firmę pogrzebową w 100 %. Byłam zachwycona pogrzebem mojego męża, czułam opiekuńczość i profesjonalizm. Bardzo dziękuję za waszą empatię i doskonałą obsługę.

11.05.2021

Maria Sokołowska


Dzięki zaangażowaniu Pani Ewy mogłam z godnością pożegnać Tatę. Pogrzeb był piękny. Oprawa muzyczna, kwiaty wszystko idealne. Polecam każdemu w 100 %.

22.04.2021

Szczeoan Borkowski


Dziękujemy za pełen profesjonalizm i klasę, z jaką dzięki Pani Ewie mogliśmy pożegnać naszą Mamę.

18.04.2021

Mirosław Gornowicz


Bardzo dziękuję p. Ewie Żuk i zespołowi obsługującemu pogrzeb mojej Mamy za profesjonalizm, a jednocześnie serdeczność okazaną w czasie załatwiania spraw. Pogrzeb odbywał się poza Olsztynem. Ekipa przybyła z odpowiednim wyprzedzeniem oraz prezentowała się i zachowywała wzorowo. Cały czas przebieg pogrzebu zdalnie monitorowała p. Ewa Żuk. Jakość usługi świadczonej przez firmę Hera niewątpliwie pomaga w przeżyciu trudnego czasu po śmierci bliskiej osoby.

05.04.2021

Michal Koszczuk


W tym trudnym dla nas czasie pani Ewa z firmy Hera zaopiekowała się nami i z wielkim smakiem i dbałością o każdy detal przygotowała pogrzeb naszego synka. Zadbała o wszystkie detale, nawet te których nie ustaliliśmy a wspaniale dopełniły tą smutną uroczystość. Pełen profesjonalizm i piękna mowa pogrzebowa pani Ewy złapała za serce wszystkich uczestników. Naprawdę polecam.

25.01.2021

Klaudia Małkiewicz


W imieniu Swoim i Rodziny, składam na ręce Pani Ewy Żuk serdeczne podziękowania dla Pani, jak i całej ekipy zakładu pogrzebowego Hera w Olsztynie, za fachowe podejście do wykonywanego zawodu, za wszystkie słowa otuchy, które usłyszeliśmy od Pani, w tym trudnym dla Nas czasie oraz za piękne przygotowanie pogrzebu Mojej szwagierki Marty. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani osobisty wkład w ceremonię pożegnalną. Dziękuję również za odczytanie wiersza Marty przed samym pochówkiem i wygłoszenie tak poruszających słów, które zostały przez Panią wypowiedziane. Jestem pewna, że w takiej sytuacji, Marta, słowo w słowo, powiedziała by Nam to samo, co w tamtej chwili Pani. Jesteśmy pełni podziwu, że zwłaszcza w tych czasach, gdzie ciężko znaleźć takiego człowieka jak Pani - Nam mimo wszystko się udało. Jest Pani cudowną osobą, biją od Pani ogromne pokłady ciepła, dobra i przede wszystkim empatii. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

25.01.2021

Edyta Pisarek


Chciałabym bardzo podziękować Pani Ewie Żuk oraz wszystkim pracownikom zakładu Hera za tak dokładne i sumienne dopilnowanie ceremonii pogrzebowej. Dzięki waszym staraniom ostatnia droga naszego Aniołka przebiegła zgodnie z prośbą najbliższej rodziny. Dziękuję również za tak duży wkład w postaci bardzo ciepłych i poruszających słów podczas samego pochówku. Dziękujemy!

03.11.2020

Katarzyna Zabielska


Serdecznie dziękuję Pani Ewie oraz całej firmie Hera za profesjonalnie zorganizowany pogrzeb mojego taty. Pani Ewa jest cudowną i empatyczną kobietą, była dla nas ogromnym wsparciem w tym trudnym dla nas czasie.

27.10.2020

Anna Kalkowska


"Nauczyłem się wspaniałej prawdy: od radości, którą sprawia nam czyjaś dobroć większą radością jest wyrazenie wdzięczności za tę dobroć..."
Serdeczne podziękowania dla Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA za profesjonalną, pełna zrozumienia oraz wsparcia obsługę ceremonii pogrzebowej naszej mamy ŚP.Ewy Kępa składam wraz z bratem i rodziną.

27.10.2020

Magdalena Repko


Chciałabym podziękować pani Ewie z Hery za profesjonalne podejście i przygotowanie pogrzebu. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy.

09.08.2020

Zbigniew Foss


Serdecznie dziękuję Pani Ewie i wszystkim pracownikom firmy "Hera" za wspaniale zorganizowaną ceremonię pożegnania mojej mamy Ludwiki.Wszystko przebiegało perfekcyjnie. Uroczystość elegancka i godna w każdym szczególe. Dziękuję za okazaną pomoc we wszystkich sprawach, współczucie i empatię.
Polecam firmę wszystkim, jeśli znajdą się w tej trudnej sytuacji, za jej absolutny profesjonalizm.
Pani Ewo, żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności. Ograniczę się jedynie do skromnego DZIĘKUJĘ

06.08.2020

Grzegorz Kłos


Szanowna Pani Ewo,
Bardzo dziękuję za wspaniałą organizację pogrzebu mojej mamy. Jestem pełen podziwu dla zmysłu organizacyjnego oraz profesjonalizmu Pani oraz współpracowników. Bardzo dziękuję za empatię, troskę, wyrozumiałość w tych trudnych dla mnie i dla mojej rodziny chwilach. Czuliśmy się zaopiekowani, a ciężar wszelkich decyzji organizacyjnych został przez Panią zdjęty z naszych barków. Dziękuję za rozmowę, wszelkie sugestie i fantastyczną komunikację w uzgadnianiu szczegółów ceremonii.

28.07.2020

Przedsiębiorstwo Erjot


Szanowni Państwo ...
Skoro jesteście Państwo na tej stronie to znaczy że potrzebujecie rzetelnej opinii w bardzo trudnym dla Państwa czasie .
Byłem w tej samej sytuacji . To w jaki sposób zostaliśmy obsłużeni zasługuje na najwyższe wyróżnienie . Właścicielka firmy Pani Ewa dokonała tego w sposób bardzo wrażliwy i na najwyższym poziomie zaangażowania. Wszystko od samego początku do końca zakończenia ceremonii pogrzebu ( kremacji) było absolutnie dopięte na ostatni guzik. Nie tylko właściciel...Również pracownicy to ludzie zorientowani na potrzeby klienta. Serdecznie Państwu dziękuję za profesjonalizm .
Łącze pozdrowienia
Robert

29.07.2020

Urszula Kozłowska


Serdecznie dziękuję Pani Ewie i całemu olsztyńskiego Centrum Pogrzebowemu HERA za profesjonalne i empatyczne zorganizowanie pogrzebu mojej mamy . Firma godna polecenia.

23.07.2020

Teresa Gil


Bardzo serdecznie dziękuję za piękną ceremonię pogrzebu mojego męża Tadeusza Gil. Jego odejście było dla nas wszystkich bardzo bolesne, a Wasza pomoc okazała się nieoceniona. Dziękujemy za bardzo pięknie wykonane wieńce i wiązanki. ,,Oto firma którą można każdemu polecić, są profesjonalistami w każdym calu" - Dziękuję.

15.07.2020

Iwona Domańska


Chciałabym bardzo Pani i całemu zespołowi Hera podziękować za tak pięknie przygotowaną ostatnią drogę mojego Taty Władzia. Ja jak i cała moja rodzina wraz ze znajomymi jesteśmy zachwyceni tak przygotowaną uroczystością przez Pani Firmę. Jeszcze raz dziękuję za wszystko

15.07.2020

Lidia Szczyglak


Serdecznie dziękuję Właścicielce Pani Ewie i Pracownikom za przygotowanie i uczestnictwo w ceremonii pogrzebowej członka naszej rodziny.Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności, oprawa pogrzebu i ceremonia pochówku była przeprowadzona na najwyższym poziomie. Pogrzeb odbył się w atmosferze powagi, godności i szacunku. Cała ceremonia zapewniła Rodzinie spokój i zadowolenie w tych trudnych dla nas chwilach. Dziękujemy .
Firma godna polecenia
Rodzina Szczyglak

09.07.2020

Justyna Tkocz


Chciałabym serdecznie podziękować za Pani profesjonalizm, wyczucie i ludzkie oblicze w tym trudnym zawodzie. Szczególnie chcę podziękować za kontakt z Panią- bardzo elastyczne godziny Pani pracy, za Pani sugestie, otwartość na realizację naszego wyobrażenia o pożegnaniu. Pana żałobnika , który złapał sztalugę z portretem mamy na cmentarzu :}
Pani Ewo dziękuję w imieniu całej rodziny.

02.07.2020

Emilia


Pani Ewo
W imieniu całej rodziny, składamy Pani oraz całemu zespołowi serdeczne podziękowania za przepiękne przygotowanie uroczystości pogrzebowej Naszej Kochanej Mamy ś+p Heleny Szalpuk. Profesjonalizm, z jakim została przygotowana i przeprowadzona ceremonia zasługuje na najwyższe uznanie. Dziękujemy, że otoczyła nas Pani serdecznością i pomocą w tak trudnych dla nas chwilach. Emilia, Małgorzata, Cezary

02.07.2020

Natalia Brzezińska


Pani Ewo,
jeszcze raz bardzo dziękuję za Państwa pracę w tym szczególnie dla nas trudnym czasie. Państwa profesjonalne i ludzkie podejście spowodowały, że tak ciężkie chwilę były łatwiejsze do przejścia. Sama ceremonia była, jeśli tak można mówić o pogrzebie po prostu piękna. Nasze rodziny i przyjaciele mówili, że nie brali jeszcze udziału w takim pogrzebie. Z całego serca będę polecała Państwa usługi.
Pozdrawiam,

06.06.2020

Bożena i Piotr Banaszek


Chcielibyśmy z całego serca podziękować Pani Ewie i całemu Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu "Hera" za opiekę nad nami w tych tragicznych dla nas chwilach. Zorganizowaliście piękne i godne pożegnanie, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Z jednej strony pełne współczucia zrozumienie, z drugiej - profesjonalizm i klasa. Bez Was nie dalibyśmy rady. Dziękujemy.

28.05.2020

Irena Węgrowska


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu Hera, a w szczególności Pani Ewie za wysoką kulturę, zadbanie o wszelkie szczegóły oraz pełen profesjonalizm przepełniony Wielkim Sercem, ciepłem i życzliwością. Dziękuje Żona i Syn Ś.p. Waldemara Węgrowskiego

28.05.2020

Lila Kołakowska


W imieniu swoim i całej rodziny składam serdeczne podziękowania Pani Ewie Żuk i pracownikom Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA za w pełni profesjonalną, pełną współczucia i empatii organizację ceremonii pogrzebowej mojego najdroższego Męża ś.p. Romana Kołakowskiego.

17.02.2020

Basia Kubelska


Bardzo dziękuję Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu "Hera" za szczególną organizację pogrzebu mojej mamy. Profesjonalizm w każdym calu. Pani Ewo, wielki ukłon w kierunku Pani, klimatyczne przemówienie I nastrojowa muzyka pozwoliła nam przetrwac ten trudny dla nas dzień. Szczerze polecam.

15.02.2020

Dariusz Domański


W imieniu swoim i całej rodziny składam serdeczne podziękowania właścicielce i pracownikom firmy HERA za pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie w organizacji uroczystości pogrzebowej naszej mamy Krystyny Domańskiej Dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego dla całego zespołu.

05.02.2020

Mirosława Witkowska-Dąbrowska


Pani Ewo
Bardzo dziękuję za profesjonalne przeprowadzenie mnie przez ten trudny czas po śmierci mojego męża Jarosława Dąbrowskiego aż do ostatnich podziękowań.

08.01.2020

Anna Bladowska


Chciałabym w imieniu całej rodziny serdecznie podziękować za przygotowanie tak pięknej oprawy uroczystości pogrzebowej mojego Taty Krzysztofa .Dziękuję raz jeszcze.

26.11.2019

Mariola Hass


Uprzejmie dziękuję za piękne i profesjonalne zorganizowanie pogrzebu , wspaniałe przemówienie, wzruszająca oprawę muzyczną oraz osobiste zaangażowanie Właścicielki, życzliwość, zrozumienie i pomoc.


18.11.2019

Joanna Stankiewicz


Chciałabym wraz z bratem i siostrą podziękować Pani Ewie za zorganizowanie pogrzebu naszego Taty. Podziękować za profesjonalną organizację, zaangażowanie i zrozumienie w tak trudnej sytuacji oraz za piękne przemówienie i wzruszającą piosenkę na końcu.28.10.2019

Ewa Walentynowicz


Pani Ewo ,wraz z całą Rodziną bardzo Pani dziękujemy za wszystko co Pani dla nas zrobiła,za serce,zaangażowanie,bardzo wzruszające przemówienie i utwór na koniec ceremonii.Jeżeli jeszcze kiedykolwiek będę musiała pożegnać bliską osobę, bez zastanowienia zwrócę się do Pani o pomoc,tak samo każdemu kto straci Bliskiego polecę Pani Firmę. Bardzo mocno jeszcze raz dziękujemy i życzymy powodzenia.
Ewa Walentynowicz.

07.09.2019

Joanna Borkowska


Chciałam podziękować Herze, za elegancki, magiczny pogrzeb mojego Taty. Nie spodziewałam się, że ten dzień właśnie tak może wyglądać - dbałość o każdy szczegół ceremonii, odpowiednia logistyka, wyręczenie prawie z każdej czynności przygotowań.
Ten dzień w każdym domu nadchodzi, a dzięki Herze staje się on pięknym czasem spędzonym w gronie najbliższych. DZIĘKUJĘ za wszystko !!!

22.08.2019

Iwona i Wojtek


Pani Ewo dziękujemy bardzo za organizację pogrzebu naszej Mamy. Było pięknie, magicznie i bardzo wyjątkowo. Niezwykłe przeżycie duchowe. Pogrzeb był zorganizowany z dbałością o każdy detal. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Oprawa mega. Wieńce oraz serce z róż przepiękne. Muzyka towarzysząca uroczystości oraz mowa wygłoszona przez Panią były bardzo wzruszające.

Powierzenie pochówku naszej Mamy Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu "HERA" było najlepszym wyborem.

01.08.2019

Piotr Kowalski


Fantastyczna obsługa, ceremonia pogrzebowa mojej Mamy została przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie za co dziękuję bardzo.

14.08.2019

Anna Mackiewicz


Bardzo dobra obsluga, właścicielka osobiscie zaangazowana, polecam

01.08.2019

Bartosz Bigoszewski


Pełen profesjonalizm, perfekcyjnie doradztwo, duże zaangażowanie w dopełepnieniu detalów. Polecam wszystkim

12.08.2019

Rodzina


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za klasę i perfekcjonizm w obsłudze ceremonii pogrzebowej naszego Taty i Brata ś.+p. Michała Kasperowicza wyrazy wdzięczności składa Rodzina.

08.08.2019

Agnieszka z rodziną


Pani Ewo chciałabym z całego serca podziękować Pani i całemu zespołowi firmy Hera za profesjonalizm, kompleksową obsługę w zorganizowaniu i poprowdzeniu uroczystości pogrzebowej mojego Taty oraz ciepłe wręcz rodzinne podejście do nas w tych trudnych dniach.
Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję

23.05.2019

Anna i Krystyna


Razem z Mamą chciałybyśmy podziękować Pani Ewie za to, że tak wspaniale pomogła Nam pożegnać Naszego Kochanego Tatę i Męża. W tym najtrudniejszym dniu kiedy dowiedziałyśmy się o śmierci najbliższej osoby pomyślała za Nas o wszystkim, pokierowała Nas krok po kroku tak abyśmy mogły spełnić wszystkie życzenia Taty i wspaniale Go pożegnać. Cudowna i bardzo profesjonalna kobieta. Dziekujemy

25.02.2019

Żona , Syn, Mama i Siostra


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za godne i piękne, przepełnione Wielkim sercem pożegnanie ś+p Tomasza Sawickiego oraz okazanie wspólczucia i życzliwości w tak bolesnych dla nas chwilach dziękujemy

18.01.2019

Józefa Łobacz


W dniu 13.12.2018 Pani Ewa Żuk organizowała pogrzeb mojego Ukochanego Męża Mirosława Łobacza. Ceremonia pochówku była przeprowadzona pięknie, elegancko i godnie. W tych ciężkich chwilach Pani Ewa była naszą rodziną. Organizując ostatnią drogę Mojego Męża Pani Ewa okazała cierpliwość, delikatność, ogromne wsparcie, zrozumienie, ciepło,profesjonalizm, klasę. Żadne życzenie obolałej rodziny nie było dla Pani Ewy problemem. Przy każdej czynności uczestniczyła osobiście. Żadne słowa nie są w stanie właściwie wyrazić mojej wdzięczności. Dziękuję, dziękuję, dziękuję.

15.01.2019

Mateusz


W imieniu swoim i rodziny dziękujemy za organizację pogrzebu bliskiej nam osoby. Firma wykazała się bardzo wysokim profesjonalizmem, mogliśmy liczyć na doradztwo w wszystkich sprawach związanych z pogrzebem

11.01.2019

Elżbieta z Rodziną


Serdecznie dziękuję Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu „Hera”, wszystkim jej pracownikom, w szczególności właścicielce firmy p. Ewie Żuk, za organizację pogrzebu mojego Brata.
Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe „Hera” To wyjątkowy Zakład Pogrzebowy . Postawa całego zespołu była absolutnie profesjonalna, pełna empatii, delikatności, współczucia i zrozumienia, wszyscy wkładają cale serce i pełne zaangażowanie w swoją pracę.
Cała ceremonia pochówku była doskonale przygotowana. Nie musiałam się o nic martwić. Pani Ewa Żuk odbierała każdy telefon, służyła mi radą i wsparciem, była kompetentna i szczególnie cierpliwa, wspierała w trudnych chwilach oraz pomagała w kwestiach organizacyjnych i formalnościach, które były trudne.
Pracownicy Centrum pomagali w wyborze urny i kwiatów, realizowali każdą prośbę i każde życzenie, nawet w warunkach, kiedy na zmianę decyzji było już dość późno.
Pogrzeb został przygotowany przez „Herę” z dbałością o najmniejsze detale, muzyka towarzysząca Ostatniej Drodze była przepiękna a mowa wygłoszona nad grobem przez panią Ewę Żuk była bardzo wzruszająca.
Powierzenie przeze mnie pochówku mojego Brata Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu „Hera” było najlepszym wyborem.

03.01.2019

Ewa Czarnecka-Kostyra


Drodzy, Kochani Państwo,
Pani Ewo i cały Zespole!
Pragnę z całego serca podziękować za wszelką pomoc w przygotowaniu ostatniej ziemskiej drogi mojego Kochanego Taty.
Dziękuję za każdy, tak taktowny i serdeczny, pełen współczucia i prawdziwej troski gest. Od samego początku, od pierwszego telefonu...Sprawiliście, że ta niezwykle bolesna i trudna do przejścia chwila stała się jakaś łatwiejsza...Niezwykła empatia Pani Ewuni i Jej całego Zespołu sprawiła, że od momentu odebrania ciała mojego Drogiego Taty z domu aż do momentu zakończenia całej ceremonii pogrzebowej czułam, że mam bardzo silne wsparcie i dam sobie radę. Pożegnanie mojego Tatusia było kameralne, nie było tłumów ale dzięki Państwu było piękne i godne. Dziękuję za spełnienie indywidualnych próśb, dziękuję (co nie było takie łatwe) za możliwość pożegnania Taty Jego ukochanym utworem.
Dziękuję przepięknie za WSZYSTKO.
Z wyrazami wdzięczności i szacunku

18.11.2018

Anna Onaszkiewicz


P. Ewo- była Pani z nami !!!!- fizycznie - cały czas do dyspozycji i duchowo- wspierając, traktując jak bliskich. Mądrze, dyskretnie, ciepło i z największą klasą. Stała się nam Pani bliska, bardzo bliska. Przez swoje podejście zaprzecza Pani wszystkim stereotypom dotyczącym obsługi w tej dziedzinie. Wszystkie słowa będą brzmieć jak frazesy, ale pomimo to napiszę- tak wspaniałej pomocy, profesjonalizmu i kultury nie spodziewałam się, a dostałam coś więcej niż tylko profesjonalizm. Otrzymaliśmy wszyscy serce, zrozumienie, współczucie i kulturę. Za pomoc w przygotowaniu TAK GODNEGO pożegnania mojego Taty Sp. Mariana Karaszewskiego przesyłam moc wdzięczności. Bardzo dziękuję. Dziękuję Pani i Panu Rafałowi i całej Waszej załodze za te chwile. Życzę sił do dalszego działania i wszystkiego najlepszego. Czynicie dobro! Naprawdę pomagacie. P. Ewo zawsze będzie Pani w dobrych myślach mojej Rodziny i w moim sercu. Bardzo, bardzo dziękuję.

23.10.2018

Wojtek Sierzputowski wraz z Mama


W imieniu całej rodziny pragniemy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom zakładu za ich niezastąpiony wkład, profesjonalną organizację pożegnania Taty i Męża ,a w szczególności Pani Ewie za niezwykle indywidualne podejście, jej życzliwość i serdeczność względem naszej rodziny.

11.10.2018

Anna Butkiewicz


Bardzo dziękujemy Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu Hera za piękny pogrzeb . Profesjonaliści w każdym calu jak dla mnie są BEZKONKURENCYJNI . Wielki ukłon w kierunku pani Ewy ...jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy!!!

31.08.2018

Dorota Jakimowicz


Oto firma, którą można każdemu polecić. Są profesjonalistami w każdym calu. Dziękuję za piękny i wzruszający pogrzeb. Dzięki Wam mogłam pożegnać swojego Tatę w sposób na jaki zasłużył.

16.08.2018

Danuta Piątkowska


Serdeczne podziękowania dla całej Firmy "HERA" za godne i pełne profesjonalizmu zorganizowanie ceremonii pożegnania mojej Mamy Józefy Zalewskiej. Dziękujemy za cierpliwość, wielki takt i współczucie. Wszystko było doskonale przygotowane. Różaniec i mowa pogrzebowa wygłoszona była przez Panią Ewę z wielkim taktem i zaangażowaniem. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim pracownikom.

13.07.2018

Piotr Napiórkowski


Pani Ewo,

wcześniej nie miałem do tego głowy, ale chciałbym bardzo serdecznie podziękować za organizację pogrzebu. Wszystko było naprawdę pięknie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik. Dziękuję też za to jak Pani się tym zajęła - wszystko przebiegło bardzo sprawnie podczas jednej rozmowy telefonicznej i jednego spotkania, bez zbędnych pytań. Było to dla mnie bardzo ważne, że mogłem zdać się w 100% na Panią i niczym się nie martwić.


Jeszcze raz za wszystko dziękuję i pozdrawiam

12.07.2018

Andrzej Grabowski


Serdeczne podziękowania dla całej firmy HERA za profesjonalne zorganizowanie ceremonii odejścia mojego Teścia, Ojca Andrzeja Byczkowskiego.

Pani Ewo miałem do czynienia z różnymi firmami pogrzebowymi ,ale w końcu pojawiła się firma która organizuje wszystko perfekcyjnie z pełną elegancją OD A DO Z. CIEPŁO I CZUŁOŚĆ Pani Ewy Żuk jest nie OCENIONE...
Pani EWO w swoim imieniu dziękuję przede wszystkim za wytrwałość i CIERPLIWOŚĆ.To były bardzo trudne chwile dla nas jako rodziny, ale również dla Państwa firmy.
Ale jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia...

DZIĘKUJEMY ŻE PAŃSTWO Z NAMI BYLI I WSPÓŁPRACA Z TAKIMI OSOBAMI I FIRMĄ HERA TO DLA NAS " RODZINY "ZASZCZYT ....

04.06.2018

Anna Romanowska z bratem Krzysztofem


Nie minął rok, a straciliśmy trzecią już osobę - tym razem był to nasz Najukochańszy Tata .
Również i teraz zdecydowaliśmy się na firmę pogrzebową „Hera”.
Pani Ewa i wszyscy pracownicy zatroszczyli się o najmniejszy szczegół.
Rodzina, znajomi, sąsiedzi uczestniczący w ostatniej drodze naszego Taty byli zachwyceni całą oprawą pogrzebu i przemówieniem pani Ewy na cmentarzu.
Polecam również prowadzenie różańca w kaplicy. Parę dni po pogrzebie sąsiadka dopytywała się: „Kto tak ładnie prowadził różaniec? Czy to ktoś z twojej rodziny?” Odpowiedziałam: „Nie, to firma „Hera”.
Pragnę też zwrócić uwagę na nekrolog. Również firma „Hera” zajęła się nadaniem go do gazety. Drugi sąsiad - emerytowany znawca języka polskiego powiedział: „W życiu nie czytałem tak ładnego nekrologu”. Zapytał mnie: „Czy to ty podawałaś go do gazety?” Odpowiedziałam: „Nie, to firma „Hera”.
Pani Ewo, jeszcze raz z całego serca za wszystko dziękujemy.

23.05.2018

Dzieci z Rodzinami


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu Hera za bardzo dostojny i godny pochówek zorganizowany z pieczołowitością o każdy szczegół dziękujemy

22.05.2018

Córki z Rodzinami


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu Hera za wielkie serce , rzetelność i profesjonalizm w organizacji ceremonii pogrzebowej serdeczne podziękowanie

17.05.2018

Iwona Kuczyńska


Bardzo dziękuję za godne pożegnanie mojego najdroższego Syna Jakuba Kuczyńskiego. Wasza firma pokazała pełen profesjonalizm oraz elegancję. Jeszcze raz dziękuję Pani Ewie za ciepłe słowa i klasę pracowników w przygotowaniu całej ceremonii. Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

19.05.2018

Mąż z Dziećmi oraz Rodzice


Najserdeczniejsze podziękowanie dla Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA za zorganizowanie uroczystego, z dbałością o wszelkie szczegóły , przepełnionego Wielkim Sercem pożegnania naszej Kochanej Kamili Prusik

06.04.2018

Anna Suwinska


Pragnę złożyć podziękowanie dla Zakładu Pogrzebowego HERA w Olsztynie za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszej cioci Gertrudy Moszczuk , a szczególnie Pani Ewie za wspaniałą oprawę przemowę podczas ceremonii wszystko było zapięte na ostatni guzik przemiła obsługa pracownicy kulturalni opanowani grzeczni nie ma innego zakładu w Olsztynie godnego polecenia jakim jest Zakład Pogrzebowy HERA
Pani Ewo dziękujemy

26.03.2018

Elżbieta Włodarska


W imieniu całej swojej rodziny dziękuję bardzo za profesjonalną organizację ostatniej drogi naszej Mamy. Dziękujemy wszystkim pracownikom, w szczególności właścicielce Pani Ewie za piękną oprawę pogrzebu.

24.02.2018

Krystyna Sosnowska


W imieniu swoim i rodziny pragnę serdecznie podziękować Pani Ewie Żuk oraz Pracownikom Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA za profesjonalnie zorganizowaną ceremonię pogrzebu mojego męża Andrzeja. Za okazane wsparcie, zrozumienie, współczucie oraz wzruszające pożegnanie z całego serca dziękuję.

21.02.2018

Grażyna Macura


Chciałabym bardzo podziękować Firmie HERA a w szczegółności Pani Ewie za profesionalną organizację pogrzebu mojej mamy.
Wybór firmy pogrzebowej okazał się bardzo trafmy. Wysoka kultura osobista pracowników , taktowność, empatia to wszystko jest bardzo cenne.
Serdecznie dziękuję !
i polecam firmę HERA jako firmę pierwszego wyboru.

10.02.2018

Żona Stefania Borodo z rodziną


Pragnę serdecznie podziękować Wspaniałej Firmie Pogrzebowej Hera za pomoc i okazane Serce oraz uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej mojego męża sp Władysława Borodo

08.01.2018

Elżbieta i Edward Wileńscy


Dziękujemy serdecznie Pani Ewie Żuk - Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za ogromne zaangażowanie i pełen profesjonalizm w przygotowaniu uroczystości pogrzebowej naszej cioci Śp. Ireny Szczepankowskiej. Przekazujemy wyrazy szacunku za to, że w tak trudnej dla nas chwili firma HERA i wszyscy jej Współpracownicy okazali nam wielką empatię, wsparcie i ogromną pomoc a pogrzeb odbył się z wielką kulturą i namaszczeniem należnym zmarłej.
Wyrazy szacunku.

20.11.2017

Siostrzenica


W tym roku kolejny raz pożegnaliśmy Kochaną i Bliską nam Osobę, śp. Jerzego Pietkiewicza (osoba niesłysząca). Również i teraz zaufaliśmy firmie "Hera" w zorganizowaniu pogrzebu.
Szczególnie pragniemy podziękować szefowej, Pani Ewie Żuk, za przepiękne przemówienie, zadbanie o najmniejszy szczegół, bardzo ładną oprawę ceremonii pogrzebowej.
Większość osób, również i żona Zmarłego, była migająca. Pani Ewa i jej pracownicy otoczyli gości serdecznością, zrozumieniem i cierpliwością, tak iż bariery językowe już na samym początku zostały przełamane i pokonane.
Jeszcze raz dziękujemy WSZYSTKIM za WSZYSTKO.

08.11.2017

Teresa Niedziałkowska


Pragnę w imieniu swoim oraz rodziny podziękować firmie HERA , Pani Ewie-Wlascicielce oraz pracownikom ,w szczególności Panu Henrykowi i Panu Tadeuszowi. Dziękuję za wsparcie i opiekę.W tak trudnym momencie,smutku i bólu byliście Państwo z Nami.Profesjonalizm, wiedza ,pomoc jak również wrażliwość jest nie oceniona.Podjęliście się Państwo zorganizowania ceremonii pogrzebowej w Warszawie mojej Siostry sp Anieli Nowak ,za co jestem niezmiernie wdzięczna.Całym sercem dziękuję ,jesteście Państwo firmą godną polecenia i zaufania.
Teresa Niedziałkowska z rodziną

19.10.2017

Ewa Bernad


Pani Ewo zaufałam Pani i absolutnie się nie zawiodłam .Profesjonalizm od momentu odbioru z domu .poprzez dyskretne pożegnanie i dzisiejszy dzień niezwykle wzruszający ,wszystko w spokoju , powadze ,bez POŚPIECHU ,był to czas dla nas .Otrzymałam dzisiaj mnóstowo informacji od uczestników ,ze wyjątkowy pogrzeb ,z klasą ,wzruszajacy
Dziękuję

28.08.2017

Bogusia z Rodziną


Najserdeczniejsze podziękowania Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "HERA" w Olsztynie za zorganizowanie uroczystego i godnego pożegnania ukochanej ś+p Salomei Janiny Bildziukiewicz, a szczególnie Pani Ewie za wysoką kulturę, zadbanie o wszelkie szczegóły oraz pełen profesjonalizm przepełniony Wielkim Sercem, ciepłem i życzliwością składa Bogusia z rodziną

31.08.2017

Agnieszka Wiśniewska


W imieniu swoim i całej rodziny, pragnę serdecznie podziękować Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA, za wzorową i dopracowaną w każdym szczególe organizację ostatniej drogi mojego Kochanego Syna Ś.P. Damiana. Szczególne podziękowania dla Pani Ewy Żuk za życzliwość i wsparcie w tych trudnych dla mnie chwilach a także za przepiękną przemowę podczas ceremonii pogrzebowej. Serdeczne podziękowania składam również wszystkim pracownikom firmy za zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm. Dziękuję z całego serca.

09.08.2017

Anna Romanowska


W imieniu swoim i osób komunikujących się w języku migowym składamy SERDECZNE podziękowania Pani Ewie Żuk, oraz wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego „Hera”, którzy byli odpowiedzialni za zorganizowanie pogrzebu, bliskiej i drogiej nam Osoby.
Całość ceremonii pogrzebowej została przygotowana z należytą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.
Szczególne słowa uznania kierujemy do szefowej Pani Ewy Żuk za gotowość do udzielenia wszelkiej pomocy. Na każdym etapie ustaleń spotkaliśmy się z cierpliwością, zrozumieniem oraz taktem.
Wszyscy pracownicy, z którymi mieliśmy kontakt, byli niezwykle zaangażowani i okazali ogromny szacunek zarówno mi, jak i najbliższym - Osoby Zmarłej.
Wbrew pozorom język migowy okazał się językiem nie tak trudnym w komunikowaniu się - najważniejsza jest chęć i zrozumienie w sercu!
Z całego serca dziękujemy.
Anna Romanowska

31.07.2017

Marzena Grodzka


Na informację o śmierci bliskiej osoby nigdy nie jesteśmy gotowi, przychodzi nagle , niespodziewanie... nie tak miało być.... nie można zebrać myśli i wszystkiego jakoś poukładać .... Prawdziwym szczęściem jest spotkać w tym czasie Kogoś kto poprowadzi nas przez etap przygotowań tej ostatniej drogi naszego bliskiego... Ja miałam to szczęście, że poznałam Panią Ewę Żuk , która pomogła mi w organizacji pogrzebu mojego męża... Poza najbliższą rodziną i przyjaciółmi była dla mnie ogromnym wsparciem, profesjonalnie i w doskonałym stylu przygotowała cała uroczystość...było pięknie elegancko i tak jak chciałam...Pani Ewa przygotowała pogrzeb w sposób bardzo indywidualny... muzyka kwiaty Panowie z obsługi i cała oprawa ceremonii pozwoliła nam pożegnać Wojtka w piękny sposób.... Wszak śmierć jest częścią życia, a Pani Ewa swoim zaangażowaniem i takim "ludzkim" podejściem pozwoliła nam się z nią trochę oswoić...Od początku do końca czuwała nad przebiegiem uroczystości ...wszystko było perfekcyjnie dopracowane. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Ewie , Pani Alicji - za wsparcie duchowe oraz wszystkim Pracownikom Zakładu Pogrzebowego HERA.

29.06.2017

Barbara i Mirosław Iwaniuk


Pragniemy złożyć na ręce Pani Ewy Żuk właścicielce Firmy Pogrzebowej "Hera"serdeczne podziękowania za profesjonalną i fachową obsługę pogrzebu mojej ŚP. Mamy, Babci Janiny Kempskiej.Przede wszystkim za zrozumienie ,współczucie ,okazanie wsparcia ,cierpliwe podejście do rodziny, profesjonalne przygotowanie i prowadzenie uroczystości pogrzebowych oraz za dodatkowe akcenty pogrzebu które pozytywnie nas zaskoczyły i nadały bardzo uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii.
Z wyrazami wdzięczności Barbara i Mirosław Iwaniuk

24.06.2017

Ewa Zbieranek


Pani Ewo, wraz z całą rodziną, dziękujemy za wzorowa organizację pogrzebu naszego Taty i Dziadka sp. Bogdana Zbieranek

16.06.2017

Agnieszka i Maciej Kessling


Jedno z lepszych jak nie najlepsze biuro pogrzebowe w Olsztynie. Ogarnięte wszystko pod klucz, łącznie ze stypa , żadnej obsuwy. Ceny konkurencyjne. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam. Serdeczne podziękowania Pani Ewie Żuk i całej ekipie.

30.05.2017

Rodzina


Pragnę serdecznie podziękować firmie pogrzebowej HERA za pomoc i zaangażowanie w pochówku brata Marcina Okrzesik,w dniu 09.05.2017 w szczególności Pani Ewie Żuk oraz pracownikom

Z Wyrazamii Szacunku Rodzina

17.05.2017

Pogrążona w żałobie Rodzina


Najserdeczniejsze podziękowania dla Właścicieli Zakładu Usług Pogrzebowych "HERA" w Olsztynie Państwu Ewie i Mariuszowi Żuk oraz pracownikom za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej ś.p Andrzeja Biedrzyckiego dziękujemy z głębi serca za wysoką kulturę i pełen profesjonalizm przepełniony wielkim sercem, ciepłem i życzliwością przy organizacji uroczystości pogrzebowej.
Z wyrazami ogromnej wdzięczności mama i siostry "Biedrzy" z rodzinami

04.05.2017

Elżbieta Biedrzycka


W imieniu rodziny Biedrzyckich, składam serdeczne podziękowania firmie pogrzebowej "Hera" za profesjonalne i sprawne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego męża Andrzeja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług i kompetencji firmy. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wspaniała obsługa, niezwykle taktowna, pełna szacunku dla zmarłych i życzliwości dla rodziny pogrążonej w żałobie. Dziękujemy!

26.04.2017

Beata i Mariusz Ostaszewscy


Pośród wielu zakładów pogrzebowych jakie istnieją , trudno jest wybrać ten właściwy, który spełni wszystkie oczekiwania. Zdecydowaliśmy się na podstawie przeczytanych opinii przyjść do Państwa i nie zawiedliśmy się. Dziś, wiedząc, że wybór ten był dla nas najlepszym, pragniemy Centrum Pogrzebowemu " Hera", a szczególnie Pani Ewie Żuk i wszystkim pracownikom bardzo serdecznie podziękować za wyjątkowo profesjonalnie zorganizowaną, uroczystą, pełną elegancji i wielu osobistych , szczególnych dla nas momentów , ceremonie pogrzebową naszego Ojca i Teścia. Państwa usługi w pełnym wymiarze zasługują na najwyższe słowa uznania. Wdzięczni za wszystko, czym przyczyniliście się Państwo do pełnego godności i pięknego dla nas pożegnania,

16.03.2017

Pogrążona w smutku Żona z Rodziną


Pracownikom i Szefowej firmy Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe HERA za profesjonalne przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej Naszego Kochanego Męża i Taty Ś.P.Stanisława Osieckiego z całego serca dziękujemy.

20.02.2017

Jadwiga Pietrzak


Z ogromną wdzięcznością dziękuję firmie pogrzebowej HERA, a szczególnie Pani Ewie Żuk, za uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej mojego śp Męża Mieczysława. Pani Ewa jest osobą WYJĄTKOWĄ ! Jest kobietą niezwykle taktowną , o dużej kulturze osobistej i z empatią. Była bardzo pomocna na każdym etapie przygotowań. Na każdym kroku czułam, ze Pani Ewa czuwa. Pani Ewo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna, bo bez Pani pomocy nie dałabym rady. Jeśli chodzi o oprawę uroczystości, to wszystko było przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Było naprawdę elegancko. W dniu pogrzebu Pani Ewa osobiście nadzorowała i wszystko przebiegło doskonale. Dużym zaskoczeniem dla rodziny i wszystkich zgromadzonych było to, ze Pani Ewa jeszcze pięknie powiedziała już nad grobem męża. Nie były to zdawkowe i oklepane słowa jakie się słyszy na pogrzebach obsługiwanych przez inne firmy. Były to po prostu ludzkie ciepłe słowa. Do tego jeszcze zamówiona przez Nią msza św za duszę mojego Męża. To wszystko sprawiło, że nie był to zwykły pogrzeb jakich wiele, a była to PRZEPIĘKNA Ceremonia. DZIĘKUJEMY i życzymy wiele dobra !

14.02.2017

Marek Janiszewski


Pragne złożyć na ręce Pani Ewy Żuk właścicielce Firmy Pogrzebowej "Hera"serdeczne podziękowania za profesjonalną i fachową obsługę pogrzebu mojej ŚP. Mamy Ireny Janiszewskiej.Przede wszystkim za zrozumienie ,współczucie ,okazanie wsparcia ,cierpliwe podejście do rodziny oraz za dodatkowe akcenty pogrzebu które pozytywnie mnie zaskoczyły i nadały bardzo uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii.Z wyrazami wdzięczności Marek Janiszewski.

25.01.2017

Mirosław i Katarzyna Potrapeluk


Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowniu pogrzebu naszego ojca i teścia. Zadbali Państwo o każdy szczegół uroczystości . Mistrz ceremonii , piękna , subtelna muzyka nadały jej elegancji.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Ewy Żuk,która dopilnowała każdego elementu pogrzebu. Wykazała się wielką empatią ,delikatnością, dzięki czemu w tych trudnych chwilach czuliśmy wsparcie i wielką pomoc.

13.01.2017

Rodzina Sztychmiler


Bardzo serdecznie chcemy podziękować za przepiękna ceremonię pogrzebową mojej mamy w dniu 12.01.2017 w Barcianach. Taki profesjonalizm i etykietę, którą zaproponowali panowie z konduktu żałobnego jest pełnym podziwu, dla osób pracujących tam. Wyrazy szacunku za to, że sprawili, że pogrzeb, jest czymś co jest dla nas bardzo bolesne, ale przy takim prowadzeniu i uszanowaniu osoby zmarłej, a przy tym wszystkim jej najbliższych, przynosi ukojenie i spokój. Z Panem Bogiem z ogromnymi podziękowaniami

25.11.2016

Z WYRAZAMI SZACUNKU RODZINA


SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA FIRMIE POGRZEBOWEJ HERA W OLSZTYNIE,WSZYSTKIM PRACOWNIKOM A W SZCZEGÓLNOŚCI PANI EWIE ZA OKAZANE WSPARCIE,CIEPŁO, PROFESJONALIZM I WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG. SPOTKAŁAM SIĘ TAM Z PEŁNYM ZROZUMIENIEM, PROFESJONALNYM I PEŁNYM SZACUNKU PODEJŚCIEM DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA.
FIRMA GODNA POLECENIA.

31.10.2016

Żona i córki z Rodzinami


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za wsparcie w trudnych dla nas chwilach oraz profesjonalną organizację i piękną oprawę ceremonii pogrzebowej Ś.P. FRANCISZKA TOMIAŁOJĆ- wyrażamy głęboką wdzięczność i podziękowanie

09.11.2016

Marta Kochańska


Z całego serca dziękuję firmie pogrzebowej HERA, a szczególnie Pani Ewie - osobie niezwykle dobrej, taktownej i pełnej szacunku dla Zmarłych oraz empatii dla Ich rodzin. Dziękuję Jej Współpracownikom za kulturę i profesjonalizm. Dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny oraz przyjaciół, a również w imieniu Mojej Ukochanej ŚP Mamy ALICJI, bo wierzę, że, także duchem, była wśród nas i podziela naszą opinię. To było piękne i bardzo eleganckie pożegnanie, które na pewno, jej by sie spodobało. Dziękuję.

10.10.2016

Milena


Pragnę bardzo podziękować Pani Ewie - właścicielce Centrum Pogrzebowego Hera -'za wsparcie oraz pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Była to dla mnie pierwsza w życiu styczność z tego rodzaju uroczystością. W pierwszej kolejności trafiłam niestety do innego olsztyńskiego domu pogrzebowego, gdzie Panie skupiły się na tym w jaki sposób wyciagnąć jak najwięcej danych o mnie oraz zmarłym,aby "zaklepać" klienta. Zniesmaczona szukałam dalej i szczęśliwie trafiłam do Hery. Pani Ewa jest osoba o ogromnej empatii, ma niesamowite wyczucie taktu. Sama wychodziła z inicjatywą, proponowała ciekawe rozwiązania, aby ostatnie pożegnanie było uroczystością na wysokim poziomie. Przez kilka dni była ze mną w stałym kontakcie telefonicznym, gdyż ważne było dla niej dopracowanie każdego szczegółu. Oprawa ceremonii była przepiękna, wszystko było przemyślane i zadbane w każdym szczególe. Nie był to zwykły pogrzeb, ale cudowna ceremonia, podczas której mogliśmy godnie pożegnać najbliższą nam osobę. Bardzo dziękuję!

07.10.2016

Anna Czerska Sarnowska


Bardzo gorąco dziękuję za wysoki profesjonalizm w zorganizowaniu pogrzebu mojego męża Henryka Sarnowskiego, a także empatię jaką państwo okazaliście w trudnych dla mnie chwilach.
Z całego serca dziękuję

26.09.2016

Tadeusz Gil


Serdecznie dziękuję Właścicielom i pracownikom firmy pogrzebowej Hera z Olsztyna za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy Marii Gil.

04.08.2016

Jolanta Mackowicz


Chciałam serdecznie podziękować Państwu za PROFESJONALNIE przeprowadzoną ceremonię pogrzebową mojej mamy, która odbyła się w grudniu ub. roku.
W Olsztynie jest wiele zakładów pogrzebowych, ale za sugestią znajomej wybrałam Herę. I ani przez moment nie żałowałam tego wyboru, Chcę Państwu bardzo podziękować, za to, że cała ceremonia była przeprowadzona z bardzo dużym taktem, kulturą i z namaszczeniem, a oprawa była godna mojej mamy.
Dziękuję i pozdrawiam

03.08.2016

Ewa Sujecka


Z serca dziękujemy właścicielom i pracownikom firmy HERA za osobiste zaangażowanie i profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej naszego taty. Życzymy wszystkiego dobrego.

02.08.2016

Rodzina Jagiełło


Z całego serca pragniemy podziękować Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA oraz jej wszystkim pracownikom za profesjonalizm oraz empatię przy organizacji pogrzebu. Właściciele jak i pracownicy w 100% stanęli na wysokości zadania za co bardzo dziękujemy.
Rodzina Jagiełło

01.08.2016

Anna Kiejziewicz


Bardzo serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu, fachowe doradztwo w tak trudnym momencie dla rodziny, przepiękną przemowę, dekorację i oprawę muzyczną na cmentarzu.
Bardzo dziękuję.
Anna Kiejziewicz

09.06.2016

rodzina


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za bardzo uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej ś+p Mieczysława Leszczyńskiego oraz wsparcie i zaangażowanie serdeczne podziękowania

23.05.2016

ozy2


Dziękuję za ludzkie podejście.

12.11.2015

Żona z Rodziną


Serdeczne podziękowania Firmie Pogrzebowej "HERA" za profesjonalną, rzetelną, sprawną oraz wzorową organizację ostatniej drogi mojego Męża ś+p Jerzego Ostrowskiego. Dziękuję

07.06.2016

Danuta, syn i córka


Właścicielom Firmy Pogrzebowej HERA w Olsztynie za serce i trud w przygotowaniu ostatniej drogi ś+p adw. Zbigniewa Lewandowskiego Gorące Podziękowania.

10.09.2015

Zofia i przyjaciele


Pragniemy serdecznie podziękować Centrum Pogrzebowemu HERA za profesjonalną i godną organizację pogrzebu naszego przyjaciela Teodora. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Państwo zapewnili nam pomoc w pochówku. Profesjonalna usługa za dobrą, przystępną cenę.

14.09.2015

Marek z rodzeństwem


Składamy serdeczne podziękowania właścicielom i pracownikom firmy HERA , za pełen profesjonalizm, jak również osobiste zaangazowanie w organizację uroczystości pogrzebowej naszego taty .
Wielkie dzięki i wszystkiego najlepszego dla Waszego zespołu

26.09.2015

Alina


Wyrażam słowa wdzięczności i uznania dla Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA za profesjonalne załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem maojej mamy .
Właściciele ze zrozumieniem podeszli do moich oczekiwań . Przedstawili bogatą ofertę, wspaniale zorganizowali ceremonię pogrzebu. Cały czas zachowywali się z taktem i delikatnością. Taka postawa pozwoliła mi w tak trudnej sytuacji zachować spokój wewnętrzny.

10.12.2015

Krystyna Targońska


Jestem bardzo wdzięczna wszystkim Pracownikom firmy Hera za profesjonalną pomoc w organizacji ostatniego pożegnania mojego taty. Spotkałam się dużym zrozumieniem i otrzymałam wszelką możliwą pomoc.Pracownicy firmy byli wielkim wsparciem na wszystkich etapach przygotowań usługi pogrzebowej. W trudnych chwilach służyli radą i pomocą.

24.02.2016

Pogrążona w smutku rodzina


Pragnę serdecznie podziękować Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za życzliwość i piękną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego męża, świętej pamięci Edwarda Żukowskiego.