TEL. CAŁODOBOWY

604 770 604

TEL. BIURO

89 535 06 06

Opinie

DBAMY O PEŁEN PROFESJONALIZM NASZYCH USŁUG A OPINIA NASZYCH KLIENTÓW JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZA.

W celu zamieszczenia opinii na stronie prosimy o informację poprzez nasz formularz kontaktowy.

Drodzy Państwo,
Informujemy, że podziękowania wpisywane w formularz kontaktowy pojawią się następnego dnia.
Bardzo dziękujemy za zaufanie i te przemiłe słowa kierowane do nas, które są jednocześnie zwieńczeniem naszego zaangażowania w świadczone dla Państwa usługi.
Zespół
Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego
HERA

08.01.2018

Elżbieta i Edward Wileńscy


Dziękujemy serdecznie Pani Ewie Żuk - Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za ogromne zaangażowanie i pełen profesjonalizm w przygotowaniu uroczystości pogrzebowej naszej cioci Śp. Ireny Szczepankowskiej. Przekazujemy wyrazy szacunku za to, że w tak trudnej dla nas chwili firma HERA i wszyscy jej Współpracownicy okazali nam wielką empatię, wsparcie i ogromną pomoc a pogrzeb odbył się z wielką kulturą i namaszczeniem należnym zmarłej.
Wyrazy szacunku.

20.11.2017

Siostrzenica


W tym roku kolejny raz pożegnaliśmy Kochaną i Bliską nam Osobę, śp. Jerzego Pietkiewicza (osoba niesłysząca). Również i teraz zaufaliśmy firmie "Hera" w zorganizowaniu pogrzebu.
Szczególnie pragniemy podziękować szefowej, Pani Ewie Żuk, za przepiękne przemówienie, zadbanie o najmniejszy szczegół, bardzo ładną oprawę ceremonii pogrzebowej.
Większość osób, również i żona Zmarłego, była migająca. Pani Ewa i jej pracownicy otoczyli gości serdecznością, zrozumieniem i cierpliwością, tak iż bariery językowe już na samym początku zostały przełamane i pokonane.
Jeszcze raz dziękujemy WSZYSTKIM za WSZYSTKO.

08.11.2017

Teresa Niedziałkowska


Pragnę w imieniu swoim oraz rodziny podziękować firmie HERA , Pani Ewie-Wlascicielce oraz pracownikom ,w szczególności Panu Henrykowi i Panu Tadeuszowi. Dziękuję za wsparcie i opiekę.W tak trudnym momencie,smutku i bólu byliście Państwo z Nami.Profesjonalizm, wiedza ,pomoc jak również wrażliwość jest nie oceniona.Podjęliście się Państwo zorganizowania ceremonii pogrzebowej w Warszawie mojej Siostry sp Anieli Nowak ,za co jestem niezmiernie wdzięczna.Całym sercem dziękuję ,jesteście Państwo firmą godną polecenia i zaufania.
Teresa Niedziałkowska z rodziną

19.10.2017

Ewa Bernad


Pani Ewo zaufałam Pani i absolutnie się nie zawiodłam .Profesjonalizm od momentu odbioru z domu .poprzez dyskretne pożegnanie i dzisiejszy dzień niezwykle wzruszający ,wszystko w spokoju , powadze ,bez POŚPIECHU ,był to czas dla nas .Otrzymałam dzisiaj mnóstowo informacji od uczestników ,ze wyjątkowy pogrzeb ,z klasą ,wzruszajacy
Dziękuję

28.08.2017

Bogusia z Rodziną


Najserdeczniejsze podziękowania Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "HERA" w Olsztynie za zorganizowanie uroczystego i godnego pożegnania ukochanej ś+p Salomei Janiny Bildziukiewicz, a szczególnie Pani Ewie za wysoką kulturę, zadbanie o wszelkie szczegóły oraz pełen profesjonalizm przepełniony Wielkim Sercem, ciepłem i życzliwością składa Bogusia z rodziną

31.08.2017

Agnieszka Wiśniewska


W imieniu swoim i całej rodziny, pragnę serdecznie podziękować Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA, za wzorową i dopracowaną w każdym szczególe organizację ostatniej drogi mojego Kochanego Syna Ś.P. Damiana. Szczególne podziękowania dla Pani Ewy Żuk za życzliwość i wsparcie w tych trudnych dla mnie chwilach a także za przepiękną przemowę podczas ceremonii pogrzebowej. Serdeczne podziękowania składam również wszystkim pracownikom firmy za zaangażowanie oraz pełen profesjonalizm. Dziękuję z całego serca.

09.08.2017

Anna Romanowska


W imieniu swoim i osób komunikujących się w języku migowym składamy SERDECZNE podziękowania Pani Ewie Żuk, oraz wszystkim pracownikom Zakładu Pogrzebowego „Hera”, którzy byli odpowiedzialni za zorganizowanie pogrzebu, bliskiej i drogiej nam Osoby.
Całość ceremonii pogrzebowej została przygotowana z należytą starannością i dbałością o najmniejszy szczegół.
Szczególne słowa uznania kierujemy do szefowej Pani Ewy Żuk za gotowość do udzielenia wszelkiej pomocy. Na każdym etapie ustaleń spotkaliśmy się z cierpliwością, zrozumieniem oraz taktem.
Wszyscy pracownicy, z którymi mieliśmy kontakt, byli niezwykle zaangażowani i okazali ogromny szacunek zarówno mi, jak i najbliższym - Osoby Zmarłej.
Wbrew pozorom język migowy okazał się językiem nie tak trudnym w komunikowaniu się - najważniejsza jest chęć i zrozumienie w sercu!
Z całego serca dziękujemy.
Anna Romanowska

31.07.2017

Marzena Grodzka


Na informację o śmierci bliskiej osoby nigdy nie jesteśmy gotowi, przychodzi nagle , niespodziewanie... nie tak miało być.... nie można zebrać myśli i wszystkiego jakoś poukładać .... Prawdziwym szczęściem jest spotkać w tym czasie Kogoś kto poprowadzi nas przez etap przygotowań tej ostatniej drogi naszego bliskiego... Ja miałam to szczęście, że poznałam Panią Ewę Żuk , która pomogła mi w organizacji pogrzebu mojego męża... Poza najbliższą rodziną i przyjaciółmi była dla mnie ogromnym wsparciem, profesjonalnie i w doskonałym stylu przygotowała cała uroczystość...było pięknie elegancko i tak jak chciałam...Pani Ewa przygotowała pogrzeb w sposób bardzo indywidualny... muzyka kwiaty Panowie z obsługi i cała oprawa ceremonii pozwoliła nam pożegnać Wojtka w piękny sposób.... Wszak śmierć jest częścią życia, a Pani Ewa swoim zaangażowaniem i takim "ludzkim" podejściem pozwoliła nam się z nią trochę oswoić...Od początku do końca czuwała nad przebiegiem uroczystości ...wszystko było perfekcyjnie dopracowane. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Ewie , Pani Alicji - za wsparcie duchowe oraz wszystkim Pracownikom Zakładu Pogrzebowego HERA.

29.06.2017

Barbara i Mirosław Iwaniuk


Pragniemy złożyć na ręce Pani Ewy Żuk właścicielce Firmy Pogrzebowej "Hera"serdeczne podziękowania za profesjonalną i fachową obsługę pogrzebu mojej ŚP. Mamy, Babci Janiny Kempskiej.Przede wszystkim za zrozumienie ,współczucie ,okazanie wsparcia ,cierpliwe podejście do rodziny, profesjonalne przygotowanie i prowadzenie uroczystości pogrzebowych oraz za dodatkowe akcenty pogrzebu które pozytywnie nas zaskoczyły i nadały bardzo uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii.
Z wyrazami wdzięczności Barbara i Mirosław Iwaniuk

24.06.2017

Ewa Zbieranek


Pani Ewo, wraz z całą rodziną, dziękujemy za wzorowa organizację pogrzebu naszego Taty i Dziadka sp. Bogdana Zbieranek

16.06.2017

Agnieszka i Maciej Kessling


Jedno z lepszych jak nie najlepsze biuro pogrzebowe w Olsztynie. Ogarnięte wszystko pod klucz, łącznie ze stypa , żadnej obsuwy. Ceny konkurencyjne. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam. Serdeczne podziękowania Pani Ewie Żuk i całej ekipie.

30.05.2017

Rodzina


Pragnę serdecznie podziękować firmie pogrzebowej HERA za pomoc i zaangażowanie w pochówku brata Marcina Okrzesik,w dniu 09.05.2017 w szczególności Pani Ewie Żuk oraz pracownikom

Z Wyrazamii Szacunku Rodzina

17.05.2017

Pogrążona w żałobie Rodzina


Najserdeczniejsze podziękowania dla Właścicieli Zakładu Usług Pogrzebowych "HERA" w Olsztynie Państwu Ewie i Mariuszowi Żuk oraz pracownikom za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej ś.p Andrzeja Biedrzyckiego dziękujemy z głębi serca za wysoką kulturę i pełen profesjonalizm przepełniony wielkim sercem, ciepłem i życzliwością przy organizacji uroczystości pogrzebowej.
Z wyrazami ogromnej wdzięczności mama i siostry "Biedrzy" z rodzinami

04.05.2017

Elżbieta Biedrzycka


W imieniu rodziny Biedrzyckich, składam serdeczne podziękowania firmie pogrzebowej "Hera" za profesjonalne i sprawne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego męża Andrzeja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług i kompetencji firmy. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wspaniała obsługa, niezwykle taktowna, pełna szacunku dla zmarłych i życzliwości dla rodziny pogrążonej w żałobie. Dziękujemy!

26.04.2017

Beata & Mariusz Ostaszewscy


Pośród wielu zakładów pogrzebowych jakie istnieją , trudno jest wybrać ten właściwy, który spełni wszystkie oczekiwania. Zdecydowaliśmy się na podstawie przeczytanych opinii przyjść do Państwa i nie zawiedliśmy się. Dziś, wiedząc, że wybór ten był dla nas najlepszym, pragniemy Centrum Pogrzebowemu " Hera", a szczególnie Pani Ewie Żuk i wszystkim pracownikom bardzo serdecznie podziękować za wyjątkowo profesjonalnie zorganizowaną, uroczystą, pełną elegancji i wielu osobistych , szczególnych dla nas momentów , ceremonie pogrzebową naszego Ojca i Teścia. Państwa usługi w pełnym wymiarze zasługują na najwyższe słowa uznania. Wdzięczni za wszystko, czym przyczyniliście się Państwo do pełnego godności i pięknego dla nas pożegnania,

16.03.2017

Pogrążona w smutku Żona z Rodziną


Pracownikom i Szefowej firmy Olsztyńskie Centrum Pogrzebowe HERA za profesjonalne przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej Naszego Kochanego Męża i Taty Ś.P.Stanisława Osieckiego z całego serca dziękujemy.

20.02.2017

Jadwiga Pietrzak


Z ogromną wdzięcznością dziękuję firmie pogrzebowej HERA, a szczególnie Pani Ewie Żuk, za uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej mojego śp Męża Mieczysława. Pani Ewa jest osobą WYJĄTKOWĄ ! Jest kobietą niezwykle taktowną , o dużej kulturze osobistej i z empatią. Była bardzo pomocna na każdym etapie przygotowań. Na każdym kroku czułam, ze Pani Ewa czuwa. Pani Ewo dziękuję i jestem ogromnie wdzięczna, bo bez Pani pomocy nie dałabym rady. Jeśli chodzi o oprawę uroczystości, to wszystko było przemyślane i dopracowane w każdym szczególe. Było naprawdę elegancko. W dniu pogrzebu Pani Ewa osobiście nadzorowała i wszystko przebiegło doskonale. Dużym zaskoczeniem dla rodziny i wszystkich zgromadzonych było to, ze Pani Ewa jeszcze pięknie powiedziała już nad grobem męża. Nie były to zdawkowe i oklepane słowa jakie się słyszy na pogrzebach obsługiwanych przez inne firmy. Były to po prostu ludzkie ciepłe słowa. Do tego jeszcze zamówiona przez Nią msza św za duszę mojego Męża. To wszystko sprawiło, że nie był to zwykły pogrzeb jakich wiele, a była to PRZEPIĘKNA Ceremonia. DZIĘKUJEMY i życzymy wiele dobra !

14.02.2017

Marek Janiszewski


Pragne złożyć na ręce Pani Ewy Żuk właścicielce Firmy Pogrzebowej "Hera"serdeczne podziękowania za profesjonalną i fachową obsługę pogrzebu mojej ŚP. Mamy Ireny Janiszewskiej.Przede wszystkim za zrozumienie ,współczucie ,okazanie wsparcia ,cierpliwe podejście do rodziny oraz za dodatkowe akcenty pogrzebu które pozytywnie mnie zaskoczyły i nadały bardzo uroczystego i podniosłego charakteru całej ceremonii.Z wyrazami wdzięczności Marek Janiszewski.

25.01.2017

Mirosław i Katarzyna Potrapeluk


Dziękujemy za zaangażowanie i profesjonalizm w przygotowniu pogrzebu naszego ojca i teścia. Zadbali Państwo o każdy szczegół uroczystości . Mistrz ceremonii , piękna , subtelna muzyka nadały jej elegancji.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Ewy Żuk,która dopilnowała każdego elementu pogrzebu. Wykazała się wielką empatią ,delikatnością, dzięki czemu w tych trudnych chwilach czuliśmy wsparcie i wielką pomoc.

13.01.2017

Rodzina Sztychmiler


Bardzo serdecznie chcemy podziękować za przepiękna ceremonię pogrzebową mojej mamy w dniu 12.01.2017 w Barcianach. Taki profesjonalizm i etykietę, którą zaproponowali panowie z konduktu żałobnego jest pełnym podziwu, dla osób pracujących tam. Wyrazy szacunku za to, że sprawili, że pogrzeb, jest czymś co jest dla nas bardzo bolesne, ale przy takim prowadzeniu i uszanowaniu osoby zmarłej, a przy tym wszystkim jej najbliższych, przynosi ukojenie i spokój. Z Panem Bogiem z ogromnymi podziękowaniami

25.11.2016

Z WYRAZAMI SZACUNKU RODZINA


SKŁADAM SERDECZNE PODZIĘKOWANIA FIRMIE POGRZEBOWEJ HERA W OLSZTYNIE,WSZYSTKIM PRACOWNIKOM A W SZCZEGÓLNOŚCI PANI EWIE ZA OKAZANE WSPARCIE,CIEPŁO, PROFESJONALIZM I WYSOKĄ JAKOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG. SPOTKAŁAM SIĘ TAM Z PEŁNYM ZROZUMIENIEM, PROFESJONALNYM I PEŁNYM SZACUNKU PODEJŚCIEM DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA.
FIRMA GODNA POLECENIA.

31.10.2016

Żona i córki z Rodzinami


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za wsparcie w trudnych dla nas chwilach oraz profesjonalną organizację i piękną oprawę ceremonii pogrzebowej Ś.P. FRANCISZKA TOMIAŁOJĆ- wyrażamy głęboką wdzięczność i podziękowanie

09.11.2016

Marta Kochańska


Z całego serca dziękuję firmie pogrzebowej HERA, a szczególnie Pani Ewie - osobie niezwykle dobrej, taktownej i pełnej szacunku dla Zmarłych oraz empatii dla Ich rodzin. Dziękuję Jej Współpracownikom za kulturę i profesjonalizm. Dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny oraz przyjaciół, a również w imieniu Mojej Ukochanej ŚP Mamy ALICJI, bo wierzę, że, także duchem, była wśród nas i podziela naszą opinię. To było piękne i bardzo eleganckie pożegnanie, które na pewno, jej by sie spodobało. Dziękuję.

10.10.2016

Milena


Pragnę bardzo podziękować Pani Ewie - właścicielce Centrum Pogrzebowego Hera -'za wsparcie oraz pomoc w organizacji ceremonii pogrzebowej. Była to dla mnie pierwsza w życiu styczność z tego rodzaju uroczystością. W pierwszej kolejności trafiłam niestety do innego olsztyńskiego domu pogrzebowego, gdzie Panie skupiły się na tym w jaki sposób wyciagnąć jak najwięcej danych o mnie oraz zmarłym,aby "zaklepać" klienta. Zniesmaczona szukałam dalej i szczęśliwie trafiłam do Hery. Pani Ewa jest osoba o ogromnej empatii, ma niesamowite wyczucie taktu. Sama wychodziła z inicjatywą, proponowała ciekawe rozwiązania, aby ostatnie pożegnanie było uroczystością na wysokim poziomie. Przez kilka dni była ze mną w stałym kontakcie telefonicznym, gdyż ważne było dla niej dopracowanie każdego szczegółu. Oprawa ceremonii była przepiękna, wszystko było przemyślane i zadbane w każdym szczególe. Nie był to zwykły pogrzeb, ale cudowna ceremonia, podczas której mogliśmy godnie pożegnać najbliższą nam osobę. Bardzo dziękuję!

07.10.2016

Anna Czerska Sarnowska


Bardzo gorąco dziękuję za wysoki profesjonalizm w zorganizowaniu pogrzebu mojego męża Henryka Sarnowskiego, a także empatię jaką państwo okazaliście w trudnych dla mnie chwilach.
Z całego serca dziękuję

26.09.2016

Tadeusz Gil


Serdecznie dziękuję Właścicielom i pracownikom firmy pogrzebowej Hera z Olsztyna za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojej Mamy Marii Gil.

04.08.2016

Jolanta Mackowicz


Chciałam serdecznie podziękować Państwu za PROFESJONALNIE przeprowadzoną ceremonię pogrzebową mojej mamy, która odbyła się w grudniu ub. roku.
W Olsztynie jest wiele zakładów pogrzebowych, ale za sugestią znajomej wybrałam Herę. I ani przez moment nie żałowałam tego wyboru, Chcę Państwu bardzo podziękować, za to, że cała ceremonia była przeprowadzona z bardzo dużym taktem, kulturą i z namaszczeniem, a oprawa była godna mojej mamy.
Dziękuję i pozdrawiam

03.08.2016

Ewa Sujecka


Z serca dziękujemy właścicielom i pracownikom firmy HERA za osobiste zaangażowanie i profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej naszego taty. Życzymy wszystkiego dobrego.

02.08.2016

Rodzina Jagiełło


Z całego serca pragniemy podziękować Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA oraz jej wszystkim pracownikom za profesjonalizm oraz empatię przy organizacji pogrzebu. Właściciele jak i pracownicy w 100% stanęli na wysokości zadania za co bardzo dziękujemy.
Rodzina Jagiełło

01.08.2016

Anna Kiejziewicz


Bardzo serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu, fachowe doradztwo w tak trudnym momencie dla rodziny, przepiękną przemowę, dekorację i oprawę muzyczną na cmentarzu.
Bardzo dziękuję.
Anna Kiejziewicz

09.06.2016

rodzina


Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za bardzo uroczystą oprawę ceremonii pogrzebowej ś+p Mieczysława Leszczyńskiego oraz wsparcie i zaangażowanie serdeczne podziękowania

23.05.2016

ozy2


Dziękuję za ludzkie podejście.

12.11.2015

Żona z Rodziną


Serdeczne podziękowania Firmie Pogrzebowej "HERA" za profesjonalną, rzetelną, sprawną oraz wzorową organizację ostatniej drogi mojego Męża ś+p Jerzego Ostrowskiego. Dziękuję

07.06.2016

Danuta, syn i córka


Właścicielom Firmy Pogrzebowej HERA w Olsztynie za serce i trud w przygotowaniu ostatniej drogi ś+p adw. Zbigniewa Lewandowskiego Gorące Podziękowania.

10.09.2015

Zofia i przyjaciele


Pragniemy serdecznie podziękować Centrum Pogrzebowemu HERA za profesjonalną i godną organizację pogrzebu naszego przyjaciela Teodora. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Państwo zapewnili nam pomoc w pochówku. Profesjonalna usługa za dobrą, przystępną cenę.

14.09.2015

Marek z rodzeństwem


Składamy serdeczne podziękowania właścicielom i pracownikom firmy HERA , za pełen profesjonalizm, jak również osobiste zaangazowanie w organizację uroczystości pogrzebowej naszego taty .
Wielkie dzięki i wszystkiego najlepszego dla Waszego zespołu

26.09.2015

Alina


Wyrażam słowa wdzięczności i uznania dla Olsztyńskiego Centrum Pogrzebowego HERA za profesjonalne załatwienie wszystkich spraw związanych z pogrzebem maojej mamy .
Właściciele ze zrozumieniem podeszli do moich oczekiwań . Przedstawili bogatą ofertę, wspaniale zorganizowali ceremonię pogrzebu. Cały czas zachowywali się z taktem i delikatnością. Taka postawa pozwoliła mi w tak trudnej sytuacji zachować spokój wewnętrzny.

10.12.2015

Krystyna Targońska


Jestem bardzo wdzięczna wszystkim Pracownikom firmy Hera za profesjonalną pomoc w organizacji ostatniego pożegnania mojego taty. Spotkałam się dużym zrozumieniem i otrzymałam wszelką możliwą pomoc.Pracownicy firmy byli wielkim wsparciem na wszystkich etapach przygotowań usługi pogrzebowej. W trudnych chwilach służyli radą i pomocą.

24.02.2016

Pogrążona w smutku rodzina


Pragnę serdecznie podziękować Olsztyńskiemu Centrum Pogrzebowemu HERA za życzliwość i piękną oprawę uroczystości pogrzebowej mojego męża, świętej pamięci Edwarda Żukowskiego.